Hakkımızda

İnşaatta Yepyeni Bir Dönem

Genç ve dinamik ekibiyle birlikte sektörün gelişim noktalarını inceleyen, yeni tutumları müşterinin ihtiyaçlarına uygun olarak şekillendiren GLS İnşaat; sektöründe yenilikçi anlayışları geliştirerek rakiplerinden ayrışmaktadır. Müşterilerine yepyeni bir inşaat anlayışı, yepyeni bir hizmet anlayışı, önemlisi yepyeni bir bakış açısı sunan firmamız; İzmir Çeşme bölgesinde bulunan merkez ofisinde çalışmalarını geliştirmektedir.

Misyonumuz

Yapı sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmaktır.

Çalışmaları zamanında gerçekleştirip müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunmaktır.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak mimari projelerimize yansıtmaktır.

Vizyonumuz

Yaşam standartlarını yükselten yapılarla Müşterilerimize hizmet sunmak.

Mühendislik-teknoloji birlikteliğini en optimum seviyeye çıkaracak inşaat projelerinin gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

Güvenilir inşaat firması denince ilk akla gelen firma olmak.

Girişimci, yenilikçi ve gelişmeye açık kimliğiyle doğru projeleri doğru zamanda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmek.

Çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak.